Ana Sayfa » EKONOMİ » DiaSa’ya görkemli açılış

DiaSa’ya görkemli açılış

Tatil için geldiği Torbalı’ya 500 bin liralık yatım yapan Ahmet Gümüş’ün sahip olduğu FNG Grup bünyesinde kurulan DiaSa’nın açılışı dün gerçekleşti. Mithat Paşa Caddesi’ndeki görkemli açılışa çok sayıda davetli katıldı.

GIDA sektörünün dev isimlerinden DiaSa, Mithat Paşa Caddesi’nde hizmete açıldı. Personel ve lojistik taşımacılık ve market sektöründe hizmet veren FNG Grup bünyesinde açılan DiaSa Market, ilçe halkının ihtiyacına cevap verecek. İlk yatırımını Ayrancılar’a yaparak büyük ses getiren iş adamı Ahmet Gümüş, talebin artmasından dolayı ikinci yatırımını da Ertuğrul Mahallesi Mithat Paşa Caddesi’ne yaptığını söyledi. Görkemli bir açılışla hizmete giren mağazanın açılışına, Kaymakam Aydın Memük, Cumhuriyet Başsavcısı Atilla Ulupınar, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Yaşar Görmez ve yönetim kurulu üyeleri, Emniyet Müdürü Ergün Gediz, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yener Ülker, Müftü Mustafa Aydos, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Çınar, Meclis Başkanı Abdulvahap Olgun, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MEMÜK, “YATIRIMLAR BİZİ SEVİNDİRİYOR”

200 bin liralık bir yatırım gerçekleştirilerek açılan Diasa Market, 1700 çeşitle ihtiyacı karşılayacak. Torbalı’ya yapılan yatırımların sevindirici olduğunu vurgulayan Kaymakam Aydın Memük: “İlçemize yapılan yatırımlar, buranın ne denli büyüyüp geliştiğinin bir örneğidir. Bizler bu tür yatırımların açılışını yapmaktan mutlu oluyoruz. Bu aynı zamanda ekonominin geliştiğinin de bir göstergesidir. İş adamı Sayın Ahmet Gümüş’e yapmış olduğu yatırımın hayırlı olmasını, işlerinde bol kazançlar diliyorum” dedi. Kaymakamın konuşmasının ardından Torbalı Müftüsü Mustafa Aydos, açılış duası yaptırarak işletmenin hayırlı olmasını diledi.

css.php