Ana Sayfa » SİYASET » Garanti artık Cumartesi de açık

Garanti artık Cumartesi de açık

İKİ yıl önce Torbalı halkına şubesinin kapılarını açarak hizmet vermeye başla-yan Garanti Bankası ilçede bir ilki ger-çekleştiriyor. Ağalar Caddesinde hizmet veren Garanti bankası Torbalı Şubesi Cumartesi günler 11.30-15.30 saatleri arasında müşteri kabul edecek. Torbalı halkının Garantiyi sevdiğini söyleyen banka müdürü Hakan Barak “İlçedeki müşteri potansiyelimiz her geçen gün artıyor. Buna cevap verebilmek için hafta sonu da hizmet vermeye karar verdik” dedi.

BARAK: CUMARTESİ DE BEKLERİZ
GARANTİ Bankası bankacılık sektöründe uyguladığı projelerle ilklere imza atıyor. Garanti Bankası Torbalı şubesi de Cumartesi günü şubesini aça-rak ilçede bir ilki gerçekleştiriyor. Ban-ka şubesi bugünden itibaren hafta son-ları da müşterilerini kabul edecek. Hafta sonları banka şubelerinin açık olması konusunda öncü olduklarını ifade eden Banka Müdürü Hakan Barak “Torbalı-da çitfçiye, tüccara, esnafa ve vatandaş-lara daha iyi hizmet verebilmek için bu uygulamayı yapmaya karar verdik. Cu-martesi günü banka şubesinin açık ol-masına alışık olmayan Torbalılılar Garanti sayesinde buna alışacak.
Hafta sonu bankaya ihtiyacı olan esnaf, tüccar ve vatandaşlar 11.30-1530 saatleri arasında şubemize gelebilir” şeklinde konuştu.

css.php