Ana Sayfa » GÜNDEM » Herşey romantik bir akşam için

Herşey romantik bir akşam için

Sevgililer Günü’ne alışveriş ve eğlence mekânları tüm hazırlıklarını tamamladı. Çiftçilerin romantik bir akşam geçirmesini sağlamak isteyen mekânlaş birbirinden özel programlar hazırladı. İlçedeki eğlence mekânlarının programlarını sizin için araştırdık

SEVGİLİLER Günü’nü en özel şekilde geçirmek isteyen-ler bir hafta öncesinden restau-rantların programlarını incele-meye başlarken mekânlar da 14 Şubat’a için hazırlıklarını ta-mamladı. Sevgililer Günü’nü Başak Tekçe ve Koray Karaca ile geçirmek isteyenler Metro-polis Otel’i tercih ederken, Türk Sanat Müziği severler Çetineller Otel’i seçebilir. Gitar müziği severler için de Zeytin Restaurant’ın sevgililere özel programını tercih edebilir. Ak-san Restaurant ise Sevgililer Günü programını 13 Şubat’ta yapıyor. İlçenin önde gelen Hangar Restaurant ve Ayrancı-lar Canlı Balık Restaurant da Sevgililer Günü’ne özel prog-ramlar hazırladı.

BAŞAK VE KORAY
METROPOLİS Otel’in Sevgi-liler Günü özel mönüsünde ilk tebessümle başlayan meze ta-bağını, sevgi bağları ile güçle-nen ara sıcaklar, ılık fısıltılarla artan Akdeniz yeşillikleri sala-tası, çılgın tutkularla coşan pi-liç küpleri ve aşkın iksirleri olan limitli yerli içki yer alıyor. Finalde ise aşkın unutulmazı olan kalpli pasta yer alıyor. Sevgililer için en anlamlı gün olan Sevgililer Günü’nde Ba-şak Tekçe ve Koray Karaca sahne alacak.

TÜRK SANAT MÜZİĞİ
TORBALI’NIN parlayan yıldı-zı olan Çetineller Otel de 14 Şubat Sevgililer Günü için özel bir program hazırladı. Çetinel-ler Otel’de Grup Elit eşliğinde Türk Sanat Müziği’nin en ro-mantik şarkılarının dile gelece-ği gecede Piyanist Şantör Fren-ki ile eğlenceye doyulacak. Saat 19:00’da başlayacak olan Sevgililer Günü programında mönüde zengin serpme meze-ler, ara sıcak, garnitürlü ve sos-lu dana kavurma, mevsim sala-tası, meyve ve içecek bulunu-yor. Ayrıca sevgililer gününe özel frambuazlı pasta da bu özel mönüde yer alıyor. Otelde gruplara özel yüzde 10 indirim de yapılacak.

13 ŞUBAT’TA KUTLAMA
TORBALILILARIN güzel olan herşeye layık olduğu görü-şüyle hareket eden Aksan Res-taurant sevgililer günü progra-mını 13 Şubat Cumartesi günü kutlayacak. Sıcak ve samimi bir ortamda çiftlere en iyi hiz-meti sunmaya çalışan restau-rant özel mönü ve programıyla müşterilerine en özel geceyi yaşatmak istiyor.

OTANTİK BİR ORTAM
SEVGİLİLER gününü otantik bir ortamda geçirmek iste-yenler için Zeytin Restaurant iyi bir seçim olabilir. Zeytin Restaurant’da gitar müziği eşliğinde güzel saatler geçi-recek olanlar için Türk ve Girit mutfağına has mezeler, ara sıcaklar, deniz mahsul-leri ve et çeşitlerinden olu-şan özel bir mönü hazırlan-mış. Sevgililer Günü’ne mö-nüde özel tatlılar da bulu-nuyor.

css.php