Ana Sayfa » SİYASET » Radyo Torbalı yayına girdi

Radyo Torbalı yayına girdi

İnternet üzerinden dünyanın dört bir yanında yayın yapan Radyo Torbalı büyük ilgi görüyor. Radyoda ilçe gündeminden çeşitli haberler de sunuluyor.

İNTERNET üzerinden yayın yapan Radyo Torbalı 1 Ey-lül’de start verdi. İnternet üzerinden dünyanın dört bir yanında yayın yapan Radyo Torbalı’ya özellikle ilçe hal-kının yoğun bir ilgisi var. Radyo Torbalı’da hit ve klasik şarkılarla birlikte ilçe günde-minden çeşitli haberler de sunuluyor. Yayın akışı www.radyotorbali.com üze-rinden gerçekleşiyor. Radyo-nun kurulmasında öncülük yapan Mert Yılmaz, önümüz-deki yıllarda radyo frekan-sından da yayın yapmayı hedeflediklerini belirtti.

İNTERNET ÜZERİNDEN YAYIN
GEÇTİĞİMİZ yıllarda ilçenin ilk ve tek frekanslı radyosu olan Torbalı FM, kapandıktan sonra Torbalı’da büyük bir ek-siklik hissedilmeye başlandı. Bu eksikliği gören Mert Yıl-maz ve 9 arkadaşı ilçeye bir radyo kazandırmayı planla-dılar. 10 kişilik ekip 1 Eylül-de internet üzerinden Radyo Torbalı’yı kurdular. Radyo Torbalı’nın kurucularından Mert Yılmaz, “Yayınlarımızda ağırlıklı olarak yerli pop müzik, yerel haber program-larına yer vererek dinleyicile-rimize ulaşacağız. Radyo Tor-balı tarafsız, ilkeli ve tekno-lojiyi yakından takip eden bir sistemle bu sektörde yerini aldı. Yediden yetmişe her kesime hitap ediyoruz. Eğer beklediğimiz ilgiyi görürsek, önümüzdeki yıllarda radyo frekansı üzerinden de yayın yapacağız” dedi.

CANLI PROGRAMLAR
TORBALI’NIN ilk ve tek online radyosu olan Radyo Torbalı, daha yeni kurulma-sına rağmen oldukça büyük ilgi görüyor. Profesyonel bir ortamda gerçekleştirilen yayın akışında Türkiye’nin birçok ünlü sanatçısının şarkıları bu-lunuyor. Radyo Torbalı’nın şu anda yayın akışında hafta içi hergün 13:00-16:00 saatleri arasında DJ Gölge’yle İstek ve saat 21:00-23:00 saatleri arasında DJ Deniz’le Deniz’in Meskeni programları canlı olarak yayınlanacak. Reklam seslendirmeleri ise Arem tarafından gerçekleştirilecek.

css.php