Ana Sayfa » SİYASET » Torbalılı iş adamı Çermik’te AK Parti İlçe Başkanı oldu

Torbalılı iş adamı Çermik’te AK Parti İlçe Başkanı oldu

20 yıl boyunca Torbalı’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren işadamı Emin Ekinci Diyarbakır Çermik’te İlçe Başkanlığına getirildi.
Mart 2009 yerel seçimlerden dolayı Ak Parti İlçe Başkanlığından istifa eden Seyit Kaya’dan boşalan AK Parti Çermik İlçe Başkanlığına 1 yıl aradan sonra Emin Ekinci Başkan olarak atandı. Önceki gün Torbalı’ya gelen AK Parti Çermik İlçe Başkanı Emin Ekinci, Refah Partisi döneminden beri Parti İlçe Teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev aldığını, ilk önceliğinin partiye küskün olan insanları bir araya getirmek ve birleştirici olmak olduğunu vurguladı. Başkan Ekinci, AK Parti çatısı altında herkese kapılarının açık olduğunu ifade ederek, hizmet anlayışında ayrımcılığa yer olmadığını, bütün Çermik halkına hizmet için canla başla çalışacağını söyledi.
Bir ayağının sürekli Torbalı’da olduğunu söyleyen başarılı siyasetçi partisine hizmet etmekten gurur duyduğunu söyledi. İzmir milletvekili İbrahim Hasgür’ün ziyaretinde hazır bulunan Ekinci, “Bana destek veren tüm partililerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

css.php