Ana Sayfa » SİYASET » Yurdadoğ Mutlu, 1600 kişilik ekiple seçim çalışması yapacak
5mhp

Yurdadoğ Mutlu, 1600 kişilik ekiple seçim çalışması yapacak

MHP İlçe Başkan ve Belediye Başkan Adayı Yurdadoğ Mutlu, yerel seçime çok kararlı hazırlandıklarını söyledi. Mutlu, “Kibir deryasında yüzen, Torbalı’yı çantada keklik görüp hiç bir değer katmayan bu zihniyeti yıkıp milliyetçi kadrolar ile tanıştırmaya ant içtik” dedi.

 

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu, dün bir basın toplantısı düzenleyerek hem Ramazan boyunca yapacakları etkinlikleri hem de yerel seçim çalışmalarını anlattı. Genel Başkanları Devlet Bahçeli ve Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik arasındaki polemiği de değerlendiren Mutlu, “Keçi sarhoş olunca kurda meydan okumaya başlarmış. Hüseyin Çelik de Açılım sürecinde PKK’yla yaşadıkları yasak aşkın sarhoşluğu ile Türkiye sevdalısı olan partimize ve liderimize saldırmaya kalkmıştır. Bilinmelidir ki MHP’ye ve onun liderine rezilce bir üslupla saldırmayı yiğitlik zannedenlerin ve küfürle üstünlük sağlamaya çalışanların sonu hüsrandır. Türk milleti, varlığını temsil eden MHP’ye yönelik bütün bu galiz küfürlerin, alçakça saldırıların hesabını sandıkta sormaktan çekinmeyecektir.  Ne zaman MHP, ‘milliyetçilik, Türk milleti, Türkçe, cumhuriyet, Atatürk’ dese,  Hüseyin Çelik tepki vermektedir. Hüseyin Çelik‘e diyoruz ki, sen git önce İmralı’daki bebek katilinin avuçlarına bıraktığın haysiyetinin hesabını ver. Bu ülkenin doğusunu PKK’ya nasıl terk ettiğinizin hesabını ver” dedi.

 

41 PROJE İLE SAHAYA İNİYOR

YEREL seçim öncesi çalışmalarını ilçe halkı ile paylaşacaklarını söyleyen Mutlu, 1600 kişilik ekiple seçime hazırlandıklarını söyledi. 41 proje ile halkın karşısına çıkacaklarını söyleyen Mutlu,Torbalı MHP olarak 2014 Yerel Seçimleri’ne çok sıkı bir şekilde ve kararlılıkla hazırlanıyoruz. Torbalı halkı dürüst, ilkeli ve sorunları ile ilgilenecek bir başkan ve ekip istemektedir. Bu bağlamda Torbalı’ya vizyon kazandıracak olan ve 9’u büyük olmak üzere 41 adet proje hazırladık. Zamanı geldiğinde bu projeleri meydanlarda halkımız ile paylaşacağız.  2014 Yerel Seçimleri ile ilgili teşkilatlanmamızı tamamladık. ‘Seçim sandıkları bizim namusumuzdur’  parolası ile bina sorumluları, müşahit ve sandık görevlilerinden oluşan 1600 kişilik  bir ekip kurduk. Ben bu arkadaşlarıma çok güveniyorum. Bu 1600 kişilik seçim ekibimle önümüzdeki günlerde bir araya geleceğiz hem eğitim vereceğiz hem de planlamalarımızı yapacağız” dedi.

 

“BURNU HAVADA GEZENLER, TORBALI’YI ÇANTADA KEKLİK GÖRMESİN”

TORBALI Belediyesi’ni kazanmak için var güçleri ile çalışacaklarını söyleyen Mutlu, “Belediye başkan adayı olarak ben ve ekibim AKP’nin ve CHP’nin yaptıklarına, söylediklerine, her türlü karalama ve kirli tezgahlarına aldırmadan başımız dik ve alnımız açık bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Biz bu yola çıkarken Torbalı’ya ve seçmenimize bir söz verdik ve o sözün arkasında durarak belediyeyi almak için var gücümüzle çalışacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Torbalı’da burnu havada ve kibir deryasında yüzen, Torbalı’yı çanta da keklik görüp hiç bir değer katmayan bu zihniyeti yıkıp milliyetçi kadrolar ile tanıştırmaya ant içtik ve bunu da başaracağımıza inanıyorum.  Seçmenimiz CHP’ye mahkum, AKP’ye mecbur olmayacaktır. Ramazan ayında yoksul ve muhtaç vatandaşlarımıza bir nebze de olsa katkıda bulunmak üzere önümüzdeki haftadan itibaren  300 tane  yardım paketinin dağıtımına başlayacağız. Ayrıca her Ramazan’da yapmayı gelenek haline getirdiğimiz 1000 kişilik büyük iftar yemeği de vereceğiz” dedi.

 

 

 

css.php